EN

Filmy reklamowe Gdynia, Trójmiasto

Scroll down

O tym, że dobra reklama jest dźwignią handlu, wie każdy, kto zarządza jakimkolwiek przedsiębiorstwem. Co ważne, jest ona niezbędna zarówno dla codziennej sprzedaży produktów czy usług, jak i tworzenia pozytywnego wizerunku oraz rozpoznawalności danej marki. Oczywiście skuteczna promocja nie może się odbywać bez odpowiednich materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, prospekty czy materiały audiowizualne. Szczególnie efektywne są te ostatnie, które żywym obrazem i dźwiękiem potrafią dużo efektywniej wpływać na potencjalnego klienta niż tradycyjne gadżety czy poligrafia.

Produkcja filmów reklamowych Trójmiasto

Co jasne, podstawą do produkcji każdego filmu reklamowego jest pomysł i choć ogólny scenariusz. Bez tych elementów nie da się bowiem stworzyć spójnego i przekonującego materiału. Kluczowy jest jednak także sposób wykonania samego klipu. Niska jakość obrazu, kiepski montaż i niechlujne ujęcia potrafią bowiem zepsuć nawet najlepszą koncepcję. Co gorsza, w dzisiejszych czasach amatorskie nagrania od razu rzucają się w oczy. Sprawia to, że umieszczanie tego typu spotów w mediach czy internecie często wywołuje lawinę negatywnych komentarzy i co gorsza – psuje opinię o marce. Dlatego też tak ważne jest, by produkcję filmu reklamowego powierzyć profesjonalistom, którzy zagwarantują uzyskanie optymalnych efektów.

Jakie firmy w Gdyni lub Trójmieście realizują firmy reklamowe z użyciem drona?

Dobrej jakości materiał video z pewnością będzie bardzo pomocny w promocji całej firmy czy jej konkretnego produktu. Do pełnej skuteczności filmy reklamowe potrzebują jednak „efektu wow”, który można uzyskać na różne sposoby. Jednym z ciekawszych rozwiązań w tym zakresie jest skorzystanie z ujęć nagrywanych z dronów. Pozwalają one na stworzenie dużo szerszych planów, pomagają też w uzyskaniu dynamizmu całości oraz wydobywają piękno budynków i krajobrazów. Do uzyskania odpowiedniego efektu niezbędny jest jednak wysokiej klasy sprzęt latający i nagrywający oraz dobry operator drona. Tworząc Studio Drone Projekt, doskonale zdawaliśmy sobie z tego sprawę, dlatego też zainwestowaliśmy w odpowiednie rozwiązania oraz fachową obsługę. Dzięki temu każdy nasz klient – z Gdyni, Trójmiasta czy innego miejsca w Polsce ma gwarancję, że przygotowany dla niego film reklamowy będzie najwyższej jakości.

Dlaczego warto zlecić produkcję filmu reklamowego Studiu Drone Project?

Możliwości naszej firmy nie ograniczają się jednak tylko do samego filmowania przy użyciu klasycznych kamer i dronów. Naszym klientom zapewniamy bowiem pełne wsparcie na każdym etapie produkcji dowolnego filmu reklamowego. Dlaczego warto nam zaufać?

Warto też pamiętać, że mimo iż Studio Drone Projekt ma siedzibę w Gdyni, to naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów z Trójmiasta – przygotowujemy bowiem filmy reklamowe dla zamawiających z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!