EN

Teledyski reklamowe

Scroll down

Nie przez przypadek współczesny świat często określa się mianem cywilizacji obrazkowej. To bowiem właśnie obrazy, dodatkowo połączone z dźwiękiem, najlepiej trafiają do świadomości i pamięci każdego człowieka. Z faktu tego doskonale zdaje sobie sprawę każdy, kto choć przez chwilę zajmował się marketingiem. Dlatego też wiele podmiotów regularnie tworzy na swoje potrzeby odpowiednie filmy czy teledyski reklamowe. Warto do nich dołączyć, gdyż tego typu formy przekazu mają co najmniej pięć zalet:

Jak stworzyć dobry teledysk reklamowy?

Wbrew pozorom w dzisiejszych czasach samo stworzenie teledysku reklamowego nie jest trudne. Co jednak jasne, materiał nagrywany amatorskim sprzętem, bez odpowiedniego montażu, scenografii, obróbki i dźwięku będzie po prostu słaby i nieprzystający do potrzeb żadnego poważnego przedsiębiorstwa czy instytucji. Warto w tym miejscu podkreślić, że taki „teledysk” nagrany metodami chałupniczymi bardzo często może przynieść efekt wręcz odwrotny do zamierzonego i stać się po prostu antyreklamą czy przedmiotem niewybrednych żartów. Dlatego też tak ważne jest, by do realizacji teledysku reklamowego podejść profesjonalnie. Często najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie po prostu skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu realizacjami.

Produkcja teledysków reklamowych w Gdyni i Trójmieście – dlaczego warto nas wybrać?

Jeśli więc szukasz firmy zajmującej się produkcją teledysków reklamowych, to doskonale trafiłeś! Nasze Studio Drone Project posiada bowiem zarówno niezbędną wiedzę oraz sprzęt, jak i doświadczenie niezbędne w fachowej realizacji tego typu materiałów. Co ważne, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje uzyskanie najlepszych możliwych efektów. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że tworzone przez nas klipy mają wspierać sprzedaż i promocję realnych produktów – dlatego też muszą być naprawdę dobre.

Ujęcia z drona – jakie mają zalety?

Cechą szczególną teledysków tworzonych przez naszą ekipę jest wykorzystanie do filmowania drona. Pozwala to na nakręcenie ujęć „z lotu ptaka”, które w wielu sytuacjach dają doskonały efekt szerokiego planu i potrafią całkowicie zmienić perspektywę odbiorcy. Co warte podkreślenia, wysoką jakość tak tworzonego materiału gwarantuje licencjonowany operator UAV, a także profesjonalny sprzęt pozwalający na nagrywanie w standardach HD lub Cinema 4K.

Bez wątpienia dobrej jakości klip video jest doskonałym materiałem promocyjnym. Jeśli więc zależy Ci na rozwoju biznesu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy bowiem, że przygotujemy doskonały teledysk reklamowy dla każdego klienta – nie tylko z Gdyni i Trójmiasta, ale też każdego innego miejsca w Polsce!